Restaurace Broadway Coffee and Restaurant Ostrava Vás vítá

Broadway Coffee and Restaurant Ostrava je určena zákazníkům, kteří si chtějí odpočinout po uspěchaném dni při šálku kvalitní a čerstvě napražené kávy naší vlastní produkce. Nabídka skýtá nepřeberné množství druhů kávy, čajů a míchaných nápojů. Naše kuchyně je zaměřená na americký styl.

jídelním lístku najdete špičkové burgery s domácí houskou, kterou si sami pečeme. Základem je vždy dokonale vychucené mleté hovězí nebo šťavnaté kuřecí prso. Labužníky potěší profesionálně připravené steaky. Z naši nabídky jídel si opravdu vybere každý.  Vybrali jsme pro Vás nespočet druhů vín od předních českých dodavatelů, včetně široké nabídky šumivých vín.

Ke každému jídlu patří nápoje. Kromě čepovaného piva a široké nabídky nealkoholických nápojů nabízíme výběr těch nejlepších destilátů z celého světa. Nezapomínáme také na milovníky rumů a whisky. 

Nechybí  týdenní nabídka denního menu.

V případě zájmu o soukromou akci, raut nebo oslavu v prostorách restaurace Broadway Ostrava využijte nabídky Profi Cateringu Ostrava.

V restauraci Broadway Ostrava přijímáme platební karty a stravenky

Přijímáme eletronické stravenky Ticket Restaurant a Sodexo.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
Po 20:00 zákaz vstupu osobám mladším 18 let.
 
 
Více zde: https://www.kovarna-u-hodin.cz/Přijímáme eletronické stravenky Ticket Restaurant a Sodexo.
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akce restaurace

14.11.2016 09:40
Ve všech restauracích a pivnicích Startronic Group Ostrava nově přijímáme elektronické stravenky Gastro Pass CARD. Platíte vždy přesnou částku....
01.11.2016 10:13
Po celý listopad nabízíme v sítí restaurací Startronic Group akční nabídku na všechny druhy tequily Sierra!
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>